Обяви 0 За нас Контакти
Дава под Наем 2-СТАЕН
град Пловдив, Мараша
470 €
919.24 лв.

(6.71 €, 13.12 лв./m2)
Цената е без ДДС
История на цената
Публикувана в 10:17 на 30 април, 2026 год.
Обявата е посетена 56 пъти.
Площ:
70 m2
Етаж:
1-ви от 6

Описание на имота:

Номер на оферта: 620856
Агенция за недвижими имоти ' SEVEN HILLS' отдава под наем двустаен апартамент с площ от 70 кв.м в Мараша.
В близост до църквата 'Свети Георги' , ' ВИХВП ' , на 7 мин пеша от Центъра на Града и квартал Кършияка.
Апартаментът е разположен на първи жилищен етаж.
Разпределение: входно антре, дневна с кухня, уютна спалня, баня с тоалетна, перално помещение, слънчева тераса с гледка към р. Марица.
Отдава се напълно обзаведен и оборудван.
За повече информация и за огледи се обадете на посочения телефонен номер.
Отговорен брокер: Иван Генев
Особености
Обзаведен
Асансьор
Климатик
За контакт:
0876222629
Брокер:
Иван Генев
0876222629
Още оферти от брокера: Продава | Дава под наем | Купува | Наема
Агенция:
СЕВЪН ХИЛС ИМОТИ
0876222629
СЕВЪН ХИЛС ИМОТИ logo
Медал за прослужено време
В imot.bg от 2018 г.
sevenhills.imot.bg
Адрес:
област Пловдив, гр. Пловдив, гр.Пловдив,ул.Щип 28
ИЗПРАТИ ЗАПИТВАНЕ
ИЗПРАТИ ЗАПИТВАНЕТО

Дава под Наем 2-СТАЕН
град Пловдив, Мараша
Обява: 2c177753346556731

470 €
919.24 лв.
История на цената
(6.71 €, 13.12 лв./m2)

Цената е без ДДС
ЗАПАЗИ ОБЯВАТА

Местоположение: град Пловдив, Мараша

Допълнителни данни за имотите в района и сравнение с други райони

Покажи

Период

и 5 месеца

* Средните цени са определени чрез медианна стойност